A mi kis falunk napi ismétlése február 1-jétől minden hétköznap 21:05-kor volt látható az RTL Klubon. Egy hónapra rá, március elejétől azonban már csak heti 4 alkalommal került képernyőre az újravetítés, hétfőtől csütörtökig. A sorozat ismétlése már februárban is nagy siker volt, később még jobb lett a nézettsége, hiszen egészen döbbenetes módon az Exatlont is verte. Pajkaszeg lakóinak történetét az 5. szezon 3. részéig ismételték, az utolsó epizódot április 29-én láthatták a nézők

Most kiderült, hogy másfél hónap elteltével megint elárasztja majd A mi kis falunk újravetítése a csatornát. A sorozat ismétlése a 2. évad elejétől június 14-én 19:55-kor kerül képernyőre az RTL Klubon. A széria hétfőtől péntekig minden nap ugyanebben az időpontban lesz látható.

A mi kis falunk 5. szezonja március 20-án tért vissza a hosszú pihenő után. A falus sorozat hatalmas siker, minden héten nagyszerű számokat produkál. A széria vetítése jelenleg az 5. évad 16. részénél tart.

Hatalmas bejelentéseket tett és számos előzetest adott ki a Netflix

Megjelent a Vikingek: Valhalla első előzetese

Nagy bejelentések, több jelenetvideó és új előzetes érkezett a The Witcherről

Izgalmas jelenetvideót tett közzé a Netflix A nagy pénzrablás folytatásából

Itt vannak az első képsorok a Bridgerton család 2. évadából

Megjelent a Stranger Things 4. évadának legújabb előzetese