A mi kis falunk napi ismétlése február 1-jétől minden hétköznap 21:05-kor volt látható az RTL Klubon. Egy hónappal később, március elejétől azonban már csak heti 4 alkalommal van műsoron az újravetítés, hétfőtől csütörtökig. A sorozat ismétlése már februárban is nagy siker volt, azóta hónapról hónapra egyre jobb nézettséget hoz és mára egészen döbbenetes módon az Exatlont is veri. Az újrajátszás már a 4. évad utolsó epizódjainál tart, így hamarosan véget fog érni. Most az is kiderült, hogy Pajkaszeg lakóinak történetét az 5. szezon 3. részéig vetítik, ami április 29-én, jövő hét csütörtökön kerül képernyőre.

A Keresztanyu 1. évada egy nappal később, pénteken ér majd véget, így a következő héten az RTL Klub két fontos hétköznapi programja is befejeződik.

A mi kis falunk 5. szezonja új részekkel március 20-án tért vissza a hosszú pihenő után. A falus széria hatalmas siker, minden héten nagyszerű számokat produkál. A sorozat vetítése jelenleg a 11. epizódnál tart.

hirdetés
hirdetés

Berendelték az HBO egyik legnépszerűbb sorozatának 4. évadát

Vadonatúj török sorozat indul az RTL Klubon

Teljesen leveszik a Mintaapákat a TV2-ről

Szünetre küldik a Jóban Rosszbant

Új falus sorozat indul (x)

Már a 7. évadával tér vissza ma este az egyik népszerű magyar műsor (x)