A mi kis falunk napi ismétlése február 1-jétől minden hétköznap 21:05-kor volt látható az RTL Klubon. Egy hónappal később, március elejétől azonban már csak heti 4 alkalommal van műsoron az újravetítés, hétfőtől csütörtökig. A sorozat ismétlése már februárban is nagy siker volt, azóta hónapról hónapra egyre jobb nézettséget hoz és mára egészen döbbenetes módon az Exatlont is veri. Az újrajátszás már a 4. évad utolsó epizódjainál tart, így hamarosan véget fog érni. Most az is kiderült, hogy Pajkaszeg lakóinak történetét az 5. szezon 3. részéig vetítik, ami április 29-én, jövő hét csütörtökön kerül képernyőre.

A Keresztanyu 1. évada egy nappal később, pénteken ér majd véget, így a következő héten az RTL Klub két fontos hétköznapi programja is befejeződik.

A mi kis falunk 5. szezonja új részekkel március 20-án tért vissza a hosszú pihenő után. A falus széria hatalmas siker, minden héten nagyszerű számokat produkál. A sorozat vetítése jelenleg a 11. epizódnál tart.

Kiszivárogtak az első fotók a Zsivány egyes előzménysorozatának forgatásáról

4 előzetes érkezett a hétfőn visszatérő Mintaapákhoz

Tetőtől talpig megújult a SorozatWiki

Hétfőtől hosszabb lesz A Konyhafőnök, későbbre kerül a Barátok közt is

Régen látott szereplő bukkan fel a Stranger Things 4. évadának új előzetesében

Egy volt versenyző lesz az X-Faktor legújabb mentora