.

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadzáró epizódjához

Írta: Spenger Dávid | 2020. március 30. 22:41
A mi kis falunk 4. szezonja augusztus végén indult az RTL Klubon, majd az 5. epizód után pihenőre vonult, a helyét az X-Faktor vette át. 2020 januárjában a megszokottnál korábban folytatódott a produkció, mely azóta is minden szombat este látható. A SorozatWiki elsőként számolt be róla, hogy április 4-én ér véget a rekordhosszú évad, mely így összesen 18 részes lesz. A mi kis falunk továbbra is a legnézettebb magyar sorozat, így elkészül az 5. szezonja is, de a forgatást csak a koronavírus-járvány lecsengését követően kezdik el. A mi kis falunk 4. évadának záró epizódja két rövid előzetest is kapott, melyek alább megtekinthetőek!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások