.

Megtudtuk, hogy meddig tart még A mi kis falunk 4. évada

Írta: KTL | 2020. március 23. 20:53
A mi kis falunk 4. évada augusztus végén indult az RTL Klubon, majd csak úgy, mint az előző szezon esetén, 5 rész után szünetre vonult. Néhány hónap pihenő után a vártnál előbb, már január közepén visszatért a sorozat és azóta is minden szombaton új epizóddal kerül képernyőre. Az első két évad 8-8 részes volt, míg a 3. etap már 17 epizódból állt. Eddig nem volt ismert, hogy a sorozat 4. szezonjából hány részt forgattak, most azonban ezt is megtudtuk.
A SorozatWiki információi szerint A mi kis falunk 4. évada az április 4-én sugárzott 18. részével fejeződik be az RTL Klubon. Így még két epizód van hátra a rekordhosszú 4. etapból. A hírről megkérdeztük az RTL Magyarország Marketing és Kommunikációs Igazgatóságát, ahol oldalunknak megerősítették az évadzáró időpontját. A mi kis falunk viszont továbbra is messze a legnézettebb magyar sorozat, így természetesen lesz 5. szezonja is. A napokban írtuk meg, hogy a koronavírus miatt csúszni fog az új évad forgatása, de amint véget ért a járvány a stáb elkezdi forgatni a legújabb epizódokat.

hirdetés

További hírek

Józanságot kérnek A mi kis falunk színészei a rajongóktól (videó)

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadzáró epizódjához

Mostantól minden hétvégén Star Wars filmeket sugároz az egyik magyar csatorna

Régóta várt, különleges magyar sorozat indulHozzászólások