A mi kis falunk 6. évada szeptember 4-én indult az RTL Klubon. A heti sorozat a szezon 6. epizódját követően, október elején hosszabb szünetre vonult. A produkció 6. etapja március 19-én folytatódott a csatornán. Pajkaszeg lakói azóta szombat esténként vannak képernyőn. A visszatérést követően romlottak A mi kis falunk nézettségi adatai, azonban április végén újra magára talált a széria.

A sorozat vetítése a 6. szezon 18. részénél tart. Most az is kiderült, hogy melyik napon ér majd véget a jelenlegi etap. A mi kis falunk 6. évadának 20., egyben utolsó része június 18-án, szombaton 20 órakor fog kezdődni az RTL Klubon – vette észre a SorozatWiki. A produkció minden bizonnyal folytatódik majd, azonban hivatalosan még nem erősítették meg, hogy A mi kis falunknak lesz-e 7. szezonja.

Premierözön a Netflixen: 18 új sorozat, vagy friss évad érkezik októberben a streaming szolgáltatóra

RTL+: Még az idei évben fizetős streaming szolgáltatást indíthat Magyarországon az RTL

A magyar televíziózás 20 legendájáról szóló könyvet adott ki Radnai Péter

2023-ban is lesz X-Faktor - beszélgetés a műsor elmúlt 12 évéről a korábbi és mostani kreatív producerrel

Bejelentették, hogy pontosan mikor indul a Celeb vagyok, ments ki innen 6. évada

Ez várható a Nyerő Páros ma induló 6. évadában (x)

Visszatér az ATV-re Gundel Takács Gábor díjnyertes vetélkedője (x)