A mi kis falunk 6. évada szeptember 4-én indult az RTL Klubon. A heti sorozat a szezon 6. epizódját követően, október elején hosszabb szünetre vonult. A produkció 6. etapja március 19-én folytatódott a csatornán. Pajkaszeg lakói azóta szombat esténként vannak képernyőn. A visszatérést követően romlottak A mi kis falunk nézettségi adatai, azonban április végén újra magára talált a széria.

hirdetés

A sorozat vetítése a 6. szezon 18. részénél tart. Most az is kiderült, hogy melyik napon ér majd véget a jelenlegi etap. A mi kis falunk 6. évadának 20., egyben utolsó része június 18-án, szombaton 20 órakor fog kezdődni az RTL Klubon – vette észre a SorozatWiki. A produkció minden bizonnyal folytatódik majd, azonban hivatalosan még nem erősítették meg, hogy A mi kis falunknak lesz-e 7. szezonja.

hirdetés

Korábban érkezik a The Last of Us következő epizódja

Kilép az X-Faktor legsikeresebb mentora

18 új sorozat, vagy friss évad érkezik februárban a Netflixre

Az RTL megerősítette a The Voice tehetségkutató idei érkezését

Kiderült, hogyan fogja kiszűrni és megbüntetni a Netflix a jelszómegosztásokat

Távozik az RTL marketing és kommunikációs igazgatója