Szeptember 4-én dupla résszel debütált A mi kis falunk 6. évada az RTL Klubon. Eddig 4 epizód került belőle képernyőre, most szombaton pedig az 5. része is látható lesz. Az RTL Magyarország az elmúlt három szezonban mindig két részletben vetítette a produkciót, ősszel 5, a következő év első felében pedig további 11-13 epizóddal. Így most is arra lehetett számítani, hogy valamikor mostanában pihenőre vonulnak Pajkaszeg lakói. A napokban pedig biztossá vált, hogy ez pontosan mikor történik meg.

A mi kis falunk október 2-ai, 6×06-os epizódja után fog hosszabb szünetre vonulni az RTL Klubon. Ez pedig azt jelenti, hogy a tévétársaság a szokottnál (5 rész) idén ősszel eggyel többet tűz képernyőre. Az, hogy a sorozat mikor folytatódik, még nem tudni, de leghamarabb valamikor jövőre lehet rá számítani. A helyén egy héttel később, október 9-én indul az X-Faktor jubileumi 10. évada. Szintén ezen a napon, de késő este érkezik Friderikusz Sándor műsora, az Életünk története 3. etapja.

Megérkezett a Stranger Things 4. évadának első felének végső előzetese

Új időpontba kerül A mi kis falunk az RTL Klubon

Itt A nagy pénzrablás koreai verziójának első előzetese

Már most megnézhető a Stranger Things 4. évadának eleje és több új infó is érkezett

7 évad után véget ér az egyik népszerű amerikai sorozat

3 év szünet után tér vissza az 500 az ATV-re (x)