Szeptember 4-én dupla résszel debütált A mi kis falunk 6. évada az RTL Klubon. Eddig 4 epizód került belőle képernyőre, most szombaton pedig az 5. része is látható lesz. Az RTL Magyarország az elmúlt három szezonban mindig két részletben vetítette a produkciót, ősszel 5, a következő év első felében pedig további 11-13 epizóddal. Így most is arra lehetett számítani, hogy valamikor mostanában pihenőre vonulnak Pajkaszeg lakói. A napokban pedig biztossá vált, hogy ez pontosan mikor történik meg.

A mi kis falunk október 2-ai, 6×06-os epizódja után fog hosszabb szünetre vonulni az RTL Klubon. Ez pedig azt jelenti, hogy a tévétársaság a szokottnál (5 rész) idén ősszel eggyel többet tűz képernyőre. Az, hogy a sorozat mikor folytatódik, még nem tudni, de leghamarabb valamikor jövőre lehet rá számítani. A helyén egy héttel később, október 9-én indul az X-Faktor jubileumi 10. évada. Szintén ezen a napon, de késő este érkezik Friderikusz Sándor műsora, az Életünk története 3. etapja.

hirdetés
hirdetés

Kiderült, mikor ér véget A bosszú csapdájában

Premierdátumot kapott a Netflix bűnügyi sorozatának utolsó évada

Kiderült, hogy hány órakor lesz látható a Remények földje 3. évada

Új falus sorozat indul ma este (x)

Már a 7. évadával tér vissza ma este az egyik népszerű magyar műsor (x)

Majka egy évig távol maradhat a tévézéstől