.

Nézz bele A mi kis falunk folytatásába (videó)

Írta: KTL | 2019. március 22. 20:30
A mi kis falunk az elmúlt évek egyik legnagyobb televíziós sikere és egyben a legnézettebb magyar sorozat is. A 3. évada szeptemberben indult az RTL Klubon, de mindössze 5 rész után szünetre vonult. Azóta a hét utolsó előtti napján X-Faktor és az utóbbi időkben A Tanár volt látható a csatornán. A folytatásra azonban már nem kell sokat várni, ugyanis szombaton 20 órakor visszatér A mi kis falunk. A 3. etap a szokásosnál jóval hosszabb lesz, így ha a csatorna leadja az összes nyáron felvett epizódot, akkor a következő hónapokban 12 új részt is kaphatnak az RTL Klub nézői. A nyáron Kapitány Ivánnal készítettünk interjút, melyet érdemes elolvasni, hamarosan pedig egy forgatási beszámolóval jelentkezünk, de addig is most lehetőség van még a szombat esti a folytatás előtt belenézni az egyik új jelentben.

hirdetés

További hírek

Buszos ütközés A mi kis falunkban – a sorozat forgatásán jártunk

Fontos hír érkezett A mi kis falunkkal kapcsolatban

Kiderült, hogy tényleg szünetre megy-e A mi kis falunk

Hol érdemes nézni a Trónok harca utolsó évadát?Hozzászólások