.

Mikor folytatódhat A mi kis falunk 5. évada az RTL Klubon?

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2020. október 30. 09:44
A mi kis falunk 5. évada szeptember 19-én debütált az RTL Klubon. A premier a szokottnál pár héttel később volt, mely feltételezhetően annak volt köszönhető, hogy a koronavírus miatt tavasz helyett csak júniusban tudták megkezdeni az új szezon forgatásait. Az RTL Magyarország csak úgy, mint az elmúlt években, az őszi időszakban most is 5 epizódot tűzött belőle képernyőre, majd október 17-én szünetre küldte a produkciót. A széria legújabb epizódjait valamennyivel kevesebben nézték, mint az elmúlt években, de így is messze a legnézettebb magyar sorozat maradt. A mi kis falunk a 4. epizódra most először hatalmas ellenfelet kapott a Dancing with the Stars-al, de a táncosműsor nyitányát is legyőzte, az 5., szünet előtti része azonban már kikapott a TV2 nagyszabású show-jától.
Az elmúlt években a rajongók részéről sokszor érte az a vád a csatornát, hogy az X-Faktor miatt veszik le a falus sorozatot. Idén viszont a tehetségkutató a vírus miatt elmaradt, mégis pihenőre küldték Pajkaszeg lakóit. Ebből is látszik, hogy eddig sem ez volt ennek az oka, hanem egyszerűen ilyen rendszerben vetíti a szériát az RTL. A mi kis falunk nézőit azonban most az a kérdés foglalkoztatja a legjobban, hogy mikor folytatódik a kedvenc szériájuk. Ezt próbáltuk kiszámítani! Az elmúlt két évben két eset fordult elő. 2019-ben az év elején A Tanár 2. évadát vetítették az RTL Klubon és Pajkaszeg lakói március közepén tértek vissza a téli pihenőjükről. 2020-ban ezt a csatorna megfordította és január közepén folytatták A mi kis falunkat, majd áprilisban kezdődött Nagy Ervin szériájának 3. etapja. Ebből szinte biztosra következtethető, hogy a falunk 5. évadának két lehetséges folytatási időszaka lehet. Komoly esély van arra, hogy 2021 legelején, január 2-án vagy 9-én térhet vissza a falus produkció az RTL Klubra. Ugyanennyire valószínű azonban, hogy a csatorna A Tanár a vírus miatt tévében le nem adott 3. évadával indítja a jövő évet és A mi kis falunk utána, valamikor március közepén folytatódik. Így a SorozatWiki számításai szerint a rajongóknak még kettő-kettő és fél hónapot, vagy négy és fél hónapot kell várniuk kedvencük visszatérésére.


További hírek

Jövő héten szünetre megy az egyik fontos magyar sorozat az RTL Klubon

Az RTL is beszállt az Aranyélet készítőjének frissen díjat nyert sorozatötletébe

Márciusban új évaddal folytatódik az egyik legnépszerűbb kórházas sorozat Magyarországon

Új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata


Hozzászólások