.

Kiderült, meddig tart még A mi kis falunk 3. évada

Írta: KTL | 2019. május 29. 11:22
A mi kis falunk 3. évada a vártnál korábban, szeptember elején indult az RTL Klubon. Az új szezonból elképesztő magas nézettséggel 5 rész ment le, majd szünetre vonult a széria és csak március 23-án folytatódott. A sorozat azóta minden szombat este képernyőre kerül - most is hatalmas sikerrel -, legutóbb a 3x14-es epizódja volt látható. De meddig tart még a szokottnál jóval hosszabb 3. szezon?
Tavaly nyáron írtuk meg, hogy a SorozatWiki információi szerint, A mi kis falunkból a szokásosnál jóval több részt forgatnak és azokban a hónapban a korábbi 8-8 helyett 17 részt vesznek fel. A hír első fele már korábban beigazolódott, hisz az eddig is látszott, hogy tényleg extra hosszú A mi kis falunk 3. etapja. Most kiderült, a korábbi hírünk második fele is igaz volt, ugyanis a sorozat 3. évada június 8-án, a 17. epizódjával búcsúzik az RTL Klubon.

hirdetés

További hírek

Megint mi kis falunk maraton lesz a Coolon

A mi kis falunk maratont tart az egyik magyar csatorna

Kiderült, hogy tényleg szünetre megy-e A mi kis falunk 4. évada

15 év után új magyar napi sorozat indul a TV2-n

Folytatódik az egyik különleges magyar tévéműsor

Hol érdemes az interneten sorozatokat nézni?Hozzászólások