Tavaly februárban megírtuk, hogy a Netflix sorozatot készít Christopher Pike 1994-ben megjelent The Midnight Club című könyvéből. A produkció rendezője az a Mike Flanagan lesz, aki korábban már több horrorszériát készített a streaming szolgáltató számára. Az ő nevéhez fűződik A Hill-ház szelleme, A Bly-udvarház szelleme és a Mise éjfélkor is. Június elején egy rövid ajánlóval bejelentették, hogy Az éjféli klub október 7-én válik elérhetővé az online videótáron. A széria most megkapta első hosszabb előzetesét is.

hirdetés

A történet a Rotterdam Home kórházban játszódik, ahol halálos betegségben szenvedő tinédzsereket kezelnek. Itt alakul meg a Midnight Club, melynek keretein belül egy kis csoport éjszakénként találkozik, és horror történeteket mesélnek egymásnak. Egyik alkalommal megegyeznek, hogy aki elsőként távozik közülük, az mindent megtesz azért, hogy felvegye velük a kapcsolatot a síron túlról.

hirdetés

Eddig sose látott, új szabályt vezettek be a Sztárban sztár leszek idei évadában

Napokon belül véget ér A mi kis falunk RTL-es ismétlése

Az Alkotmánybírósághoz fordult A mi kis falunkba engedély nélkül bevágott pilisszentléleki férfi

Folyamatosan kerülnek fel a SkyShowtime-ra a Star Trek sorozatok, ma újabb bővülés történt

Kiderült, hogy mikor érkezik Sofia Vergara vadonatúj minisorozata a Netflixre

37. heti nézettség - Egyre sikeresebb a Sztárban sztár leszek