.

Újabb remek hírünk van A mi kis falunk ismétléseivel kapcsolatban

Írta: Hídvégi Olivér | 2021. február 15. 12:04
Január elejétől a Cool napi rendszerességgel ismétli A mi kis falunk korábbi epizódjait. Február 1-jétől megváltozott az RTL Klub műsora, ahol ugyancsak minden hétköznap követhető a széria 21.05-től. Pajkaszeg rajongóinak jó hír, hogy – bár kevesebb alkalommal, de – a Coolon is folytatódott a sorozat ismétlése, melyet 19 órától láthatnak a nézők, illetve másnap reggel 7.30-kor szintén.
A falus széria ismétlése minden alkalommal a Cool esti közönségarányának két-háromszorosát hozza, így az RTL sorozatos csatornájának mindenképpen megéri folytatnia azt. A Coolon jelenleg a 3. évad második fele látható. Jó hír, hogy a 18 részből álló 4. évad szintén megismétlésre kerül február 18-ától, csütörtöktől. A mi kis falunk 5. évadából öt részt már ősszel képernyőre tűztek az RTL Klubon. Korábbi cikkünkben írtunk arról, hogy várhatóan mikor folytatódik a sorozat.


További hírek

Bejelentették, hogy mikor folytatódik A mi kis falunk 5. évada

A vártnál hamarabb véget ér A mi kis falunk napi ismétlése

Babát vár A mi kis falunk színésznője

Új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata