.

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2021. január 03. 22:50
Az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool számos olyan magyar sorozatot szokott ismételni, ami elsőként az RTL Klubon kerül képernyőre. Ilyen a legnézettebb magyar sorozat, A mi kis falunk is. A csatorna legutóbb január 1-jén, pénteken egy maratont tartott a szériából, ahol egymás után újra képernyőre tűzik a 3. évad 10. epizódjától a szezonzáró, 17. részig. Most pedig még nagyobb dózisban érkeznek Pajkaszeg lakói.
Január 4-től a Cool napi három időpontban a legelejétől leadja a sorozatot. Az első epizód hétfőn 19:00-kor érkezik a tévéadóra és innentől minden hétköznap ugyanebben az időpontban lesz látható a széria. Sőt a csatorna a 19 órás epizódokat többször is megismétli. Másnap 7:30-kor és 18:00-kor is minden nap újra képernyőre fog kerülni az előző esti rész. Így Pajkaszeg lakói szó szerint elárasztják a Cool-t, hisz hetente 15 óra mi kis falunk lesz a tévéadón.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása

Így nézett ki fiatalon A mi kis falunk egyik fontos színésze (fotók)