.

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2020. december 17. 11:02
A mi kis falunk a legnézettebb magyar sorozat, melynek nem csak az új részeit nézik rengetegen, de az RTL Klubos és Coolos ismétlései is roppant népszerűek. Bizonyos ünnepekkor a Coolon maraton is szokott lenni a szériából. Utoljára október 23-án volt ilyen vetítés, akkor a 3. évad első 9 részét adta le egymás utána a csatorna. Hamarosan pedig ennek érkezik a folytatása.
Január 1-jén, újévkor újra A mi kis falunk maratont tart az RTL Magyarország. Aznap 15 órától egészen 23 óráig folyamatosan Pajkaszeg lakói lesznek láthatóak a Coolon. Az RTL sorozatos csatornáján ez idő alatt a produkció 3. etapjának 10. epizódjától a 17. részéig kerül újra képernyőre. A sorozatból az RTL Klub jelenleg az 5. évadánál tart, mely épp szüneten van. Az ősz folyamán, eddig 5 epizódot sugároztak belőle, azt egyelőre nem tudni, hogy pontosan mikor folytatódik, de korábbi cikkünkben kiszámítottuk a lehetséges időpontokat.

hirdetés

További hírek

Mentőhelikopterrel szállították kórházba A mi kis falunk színésznőjét

Fél év után ma este tér vissza a legnézettebb magyar sorozat

Új előzetes érkezett A mi kis falunk 5. évadának folytatásához

Rendhagyó, új műsor indul


Hozzászólások