.

Hivatalos: Ekkor vonul hosszabb szünetre A mi kis falunk

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2020. október 08. 22:19
Szeptember 19-én volt A mi kis falunk 5. évadának premierje az RTL Klubon. A legújabb szezonból eddig 3 rész volt látható - nagy sikerrel - most szombaton pedig az 4. epizód érkezik. Már korábban kiderült, hogy október 24-től, a sávjában már az Apatigris eddig nem látott részei kerülnek képernyőre, így feltételezhető volt, hogy akkor már nem lesz látható a falus sorozat. Nemrég viszont megjelent erről az időszakról az RTL Klub hivatalos tévéműsora, így már biztosan tudni, hogy meddig vetítik még a produkciót.
A mi kis falunk az október 17-ei, jövő szombati 5. epizódja után hosszabb szünetre vonul. Arra, hogy idén ősszel nem lesz sokáig adásban számítani lehetett, ugyanis az elmúlt két évben is pont ugyanilyen rendszerben vetítették a szériát. A 2018/19-es és a 2019/20-as szezonban is 5-5 epizódot sugároztak ősszel, az évad hátralévő részeit pedig a következő év első felében sugározták. Az RTL Klub várhatóan valamikor jövőre folytatja az évadot.

hirdetés

További hírek

Mentőhelikopterrel szállították kórházba A mi kis falunk színésznőjét

Fél év után ma este tér vissza a legnézettebb magyar sorozat

Új előzetes érkezett A mi kis falunk 5. évadának folytatásához

Rendhagyó, új műsor indul


Hozzászólások