A mi kis falunk 6. szezonja szeptember elején debütált az RTL Klubon. A produkció az évad 6. epizódját követően hosszabb szünetre vonult. A falus sorozat március 19-én folytatódott. Pajkaszeg lakói azóta – egy kivételt leszámítva – 20:30-kor láthatóak a csatornán. A széria nézettségi adatai a visszatérést követően folyamatosan csökkentek, azonban a produkció az elmúlt hetekben ismét magára talált és újra sikeres lett.

A Séf meg a többiek most hétvégén szünetre ment, ez pedig hatással van A mi kis falunk vetítésére is. A következő résztől (05.28., 17. epizód) kezdve ugyanis a széria 30 perccel korábbra kerül, 20:30 helyett 20:00 órakor lesz látható. Így a változást érdemes észben tartani, mert ha valaki az elmúlt hetek időpontjában kapcsol az RTL Klubra, lemarad a legújabb epizód feléről. A heti sorozat később is 20 órakor jelentkezik majd új részekkel.

18 új sorozat, vagy friss évad érkezik júliusban a Netflixre

Egy évad után elkaszálták az HBO egyik új sorozatát

Egy ukrán és egy dán sorozatot mutat be a TV2 Csoport

Premierözön a filmek terén is: 19 újdonság érkezik júliusban az HBO Max-ra

Hamarosan indul az Elárulva 2. évada

Hétfőtől teljesen átalakulnak a TV2 estéi – itt a csatorna júliusi műsorrendje