Márciusban megírtuk, hogy Reviczky Gábor prosztatarákkal küzd. Júliusban kiderült, hogy A mi kis falunk színészének szervezetében áttétek alakultak ki. Most pedig újabb rossz hírek érkeztek a betegségével kapcsolatban. Reviczky Gábor az ATV Húzós Rónai Egonnal podcast vendége volt, ahol elárulta, hogy a rák valószínűleg már 5-10 éve jelen van a szervezetében, csak nem vette észre. Ezen kívül beszélt arról is, hogy a csontjában már ötszörös áttét van, valamint egy nyakmirigyrák is kialakult nála. A betegség már a színész munkájára is hatással van.

hirdetés

„Színházra most nem vagyok alkalmas. Most legalábbis nem. Forgatok, és ott is elfáradok, de a forgatás tartja bennem a lelket, illetve az, amikor felvétel van, mert akkor semmit nem érzek, de utána elfáradok. Nagyon hamar elfáradok, de hát ez valószínűleg a kemótól van, és remélem, hogy ennek most már vége lesz”

– árulta el az adásban Reviczky Gábor.

hirdetés

Az HBO Maxnál drágább csomagokkal indul májusban a Max

Májusban új török sorozat indul a TV2 Csoport egyik csatornáján

Kiderült, hogy hány évados lesz a The Witcher

8 millió forintos bírságot kapott az RTL a Kanapéhuszárok és a Sztárbox kapcsán

Újabb műsorváltozás: Minden hétköznap visszatér A mi kis falunk az RTL-re

Júliusban megszűnhet az egyik magyar csatorna