Márciusban derült ki, hogy Reviczky Gábor prosztatarákkal küzd. A mi kis falunk színésze akkor azt mondta, hogy elutasítaná a kemoterápiát, azonban azóta sajnos rosszabbodott az állapota. A színművész ugyanis a Blikknek elárulta, hogy a legutóbbi PET CT kimutatta, hogy a szervezetében áttétek alakultak ki. A 74 éves színész már túl is esett három kemoterápiás kezelésen.

hirdetés

„Igaz, hogy nem akartam kemoterápiát, de akkor még nem tudtam, hogy áttétem van, többek között a csontjaimban… ez a legutóbbi vizsgálaton derült ki. Beláttam, hogy muszáj vállalnom a kezelést, amiből hatot írtak ki. Ebből hármat már megkaptam, és a körülményekhez képest egész jól viseltem. Úgy tűnik, eredményes is, hiszen a prosztatámból már eltűntek a rákos sejtek. Bízom benne, hogy ez máshol is így lesz”

– nyilatkozta Reviczky Gábor.

hirdetés

Az HBO Maxnál drágább csomagokkal indul májusban a Max

Májusban új török sorozat indul a TV2 Csoport egyik csatornáján

Kiderült, hogy hány évados lesz a The Witcher

8 millió forintos bírságot kapott az RTL a Kanapéhuszárok és a Sztárbox kapcsán

Újabb műsorváltozás: Minden hétköznap visszatér A mi kis falunk az RTL-re

Júliusban megszűnhet az egyik magyar csatorna