A Mestercukrász 2. évada június 20-án, hétfőn indult az RTL Klubon. A produkció azóta minden hétköznap 20 órakor látható a csatornán. A mai napon azonban 4 hét és 20 adás után, szűk egy hónapot követően véget ért a műsor. A gasztro reality döntő hetébe hat játékos jutott be: Rebi, Roxi, Kata, Gábor, Szabi és Zsombi.
Az utolsó napra viszont már csak ketten maradtak versenyben. A produkció péntek esti fináléjában Krupa Rebeka küzdött meg Rábai Roxánával. Kettejük izgalmas párbaját végül Rábai Roxána nyerte. Ezzel pedig az is eldőlt, hogy 2022-ben övé lett a Mestercukrász cím és ő kapta a győzelemmel járó 5 millió forintos jutalmat is.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

