A mi kis falunk az elmúlt évek legnézettebb magyar sorozata. Nem csak az új részek, hanem az újravetítések is jó számokat hoznak. Az RTL egy azonnali műsorváltozás után szeptember 18-án, a legelső epizódtól elkezdte ismételni a szériát, ami azóta is minden hétköznap este látható a csatornán. Hamarosan viszont befejeződik a sorozat újravetítése a tévéadón.

hirdetés

A mi kis falunk RTL-es napi ismétlése mindössze két hét után, szeptember 29-én, pénteken 22:25-kor ér majd véget. Ekkor a 2. évad 2. része kerül majd képernyőre az RTL-en. A falus sorozat helyett, október 2-től a Survivor 6. etapja lesz majd látható a csatornán. A mi kis falunk szombatonként 19 órától továbbra is vadonatúj epizódokkal jelentkezik az RTL-en.

hirdetés
hirdetés

Bejelentették, hogy mikor érkezik a Ted-filmek előzménysorozata a SkyShowtime-ra

Reviczky Gábor úgy gondolja, hogy legyőzte a betegségét

Vadonatúj német minisorozat érkezik az RTL sorozatos csatornájára

Kiderült, hogy idén karácsonykor mikor lesz látható a Reszkessetek, betörők a TV2-n

Két felső vezetője távozik az itthon 5 tévécsatornát üzemeltető Antenna Entertainmentnek

Ezek a vadonatúj produkciók érkeznek a Disney+ kínálatába decemberben