A mi kis falunk az elmúlt évek legnézettebb magyar sorozata. Nem csak az új részek, hanem az újravetítések is jó számokat hoznak. Az RTL egy azonnali műsorváltozás után szeptember 18-án, a legelső epizódtól elkezdte ismételni a szériát, ami azóta is minden hétköznap este látható a csatornán. Hamarosan viszont befejeződik a sorozat újravetítése a tévéadón.

hirdetés

A mi kis falunk RTL-es napi ismétlése mindössze két hét után, szeptember 29-én, pénteken 22:25-kor ér majd véget. Ekkor a 2. évad 2. része kerül majd képernyőre az RTL-en. A falus sorozat helyett, október 2-től a Survivor 6. etapja lesz majd látható a csatornán. A mi kis falunk szombatonként 19 órától továbbra is vadonatúj epizódokkal jelentkezik az RTL-en.

hirdetés

Látványos, hosszabb előzetes érkezett az ősszel bemutatkozó S.E.R.E.G című sorozatból

Műsorváltozás: Mégsem megy majd egymás ellen a régi és az új Drága örökösök sorozat

23. heti nézettség - A The Floor lett az elmúlt évek legsikeresebb RTL-es vetélkedője

Hamarosan az RTL-en is látható lesz a Cobra 11 utolsó évada

Kiderült, hogy mikor érkezik az Elit utolsó évada a Netflixre

A 2. évad premierje előtt berendelték a Sárkányok háza 3. szezonját