A mi kis falunk 8. évada váratlanul, egy hatalmas műsorváltozást követően, szeptember 16-án debütált az RTL-en. Az új epizód nem a megszokott 20 órás sávban volt látható, hanem 19 órakor került képernyőre. Egészen idáig nem lehetett biztosan tudni, hogy mikor folytatódik az új etap, ugyanis a hivatalos tévéműsorban a következő hetekben a Fókusz Plusz volt feltűntetve ebben a sávban.

hirdetés

Most azonban kiderült, hogy újabb műsorváltozás mellett döntött az RTL. A következő két szombaton, szeptember 23-án és 30-án a Fókusz Plusz – a múlt héthez hasonlóan – nem kerül képernyőre. Helyette, szünet nélkül folytatódik a falus széria. A mi kis falunk 8. évadának új epizódjai mindkét alkalommal 19 órától lesznek láthatóak az RTL-en. A The Voice továbbra is 20 órakor indul majd.

hirdetés

Még idén érkezik az Adom a napom 2. évada a VIASAT3-ra

Kiderült, hogy mikor ér véget a Séfek séfe 5. évada a TV2-n

Az RTL fontos sávban megismétli a Keresztanyut, minden hétköznap látható lesz

Kiderült, hogy a Dancing with the Stars 4. évada milyen időpontban lesz látható a TV2-n

Éden Hotel, Ázsia Expressz, Szingli vagy svindli – összegyűjtöttük az ősz 10 legnagyobb tévéműsorát

Két háttérműsort is kap a VIASAT3 nagyszabású társkereső realityje