A mi kis falunk 8. évada váratlanul, egy hatalmas műsorváltozást követően, szeptember 16-án debütált az RTL-en. Az új epizód nem a megszokott 20 órás sávban volt látható, hanem 19 órakor került képernyőre. Egészen idáig nem lehetett biztosan tudni, hogy mikor folytatódik az új etap, ugyanis a hivatalos tévéműsorban a következő hetekben a Fókusz Plusz volt feltűntetve ebben a sávban.

hirdetés

Most azonban kiderült, hogy újabb műsorváltozás mellett döntött az RTL. A következő két szombaton, szeptember 23-án és 30-án a Fókusz Plusz – a múlt héthez hasonlóan – nem kerül képernyőre. Helyette, szünet nélkül folytatódik a falus széria. A mi kis falunk 8. évadának új epizódjai mindkét alkalommal 19 órától lesznek láthatóak az RTL-en. A The Voice továbbra is 20 órakor indul majd.

hirdetés

A Barátok közt korábbi szépsége a Pokoli rokonok egyik főszereplője lesz

Bejelentették, hogy melyik testvérről fog szólni a Bridgerton család új évada

Hatalmas kedvezménnyel vehető igénybe a SkyShowtime reklámmentes csomagja

Megjelent az Emily Párizsban 4. évadának első előzetese

Itt a Sárkányok háza 2. évadának 7. epizódjának előzetese

Elhunyt Csányi János, a Szomszédok sztárja