Az RTL Klub egyik legsikeresebb műsora a 2014-ben indult gasztro reality, a Konyhafőnök. A műsorból 2017-ben két VIP évadot láthattak a nézők, azonban most visszatér a formátum alapjaihoz a csatorna, és újra civilek versenyeznek majd a fődíjért. Ezt Kolosi Péter a SorozatWikinek adott interjújában jelentette be pár hónapja. A Konyhafőnök legújabb, ötödik évadában ismét új zsűri értékeli az elkészült ételeket. Fördős Zé mellé az első VIP szezon győztese, Gáspár Bea, valamint Rácz Jenő séf érkezik.


Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője
