.

Kiderült, hogy megmarad-e a Coolon A mi kis falunk ismétlése

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2021. február 01. 07:14
Pénteken újabb nagy műsorváltozást jelentett be az RTL Klubra, hétfőtől minden hétköznap este elölről elkezdik ismételni A mi kis falunk epizódjait. A Coolon viszont január eleje óta, napi három időpontban vetítik újra a legnézettebb magyar sorozat régebbi epizódjait, melyek kábeles szinten kimagasló eredményeket hoznak. Az RTL Magyarország pénteki döntése után azonnal felmerült a kérdés, hogy az RTL Klubos változtatások után vajon maradnak-e a széria Coolos vetítései.
Pajkaszeg rajongóinak jó hír, hogy az RTL sorozatos csatornáján is folytatódik A mi kis falunk ismétlése, viszont kevesebb alkalommal. Hétfőtől az RTL Klub után a Coolon is műsorváltozás lesz, mától a tévétársaság 18 órakor a falus széria helyett CSI: Miami helyszínelőket fog sugározni. Viszont a központi, 19 órás vetítése megmarad, ahogy a másnap 7:30-as ismétlés ismétlése is. A Coolon jelenleg a 3. évad epizódjai láthatóak újra. Arról, hogy mikor folytatódhat újra részekkel A mi kis falunk 5. évada az RTL Klubon, itt olvasható.


További hírek

Bejelentették, hogy mikor folytatódik A mi kis falunk 5. évada

A vártnál hamarabb véget ér A mi kis falunk napi ismétlése

Babát vár A mi kis falunk színésznője

Új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata