.

Kiderült, hogy A mi kis falunk folytatása ellenére marad-e a napi ismétlés az RTL Klubon

Írta: Hídvégi Olivér | 2021. március 15. 12:52
A mi kis falunk 5. évadának első 5 epizódját ősszel tűzték műsorra az RTL Klubon, október 17-én azonban hosszabb szünetre vonult a sorozat. Január elejétől a Cool ismételte a szériát, alig egy hónapra rá, február 1-jén pedig az RTL Klubon indult el a sorozat újravetítése. A mi kis falunk ismétlése hatalmas siker, egyre többen nézik újra Pajkaszeg lakóinak történetét.
A hónap elején megírtuk, hogy március 20-án tér vissza új részekkel A mi kis falunk. A sorozat folytatása a megszokott időpontban, szombatonként 20 órakor lesz látható az RTL Klubon. Egészen idáig nem lehetett tudni, hogy a friss epizódok mellett megmarad-e az ismétlés, most azonban kiderült, hogy azt is követhetik a rajongók hétfőtől csütörtökig 21:05-től. Az újravetítés jelenleg harmadik évad második felénél tart.

hirdetés

További hírek

Mentőhelikopterrel szállították kórházba A mi kis falunk színésznőjét

Fél év után ma este tér vissza a legnézettebb magyar sorozat

Régen vetített telenovella lesz újra látható az egyik magyar csatornán

Rendhagyó, új műsor indul