A The Floor – Csak egy maradhat című vetélkedő 2. évada tavaly június 2-án indult az RTL-en. A Szujó Zoltán által vezetett produkció június végén váratlanul átváltott ismétlésre, majd a 2024-es 1. évad epizódjait vetítette a csatorna. A műsor július 25-ig maradt képernyőn. 10 hónap szünet után, idén májusban folytatódott új részekkel a The Floor – Csak egy maradhat 2. szezonja. Most a rajongók jó hírt kaptak a műsor jövőjével kapcsolatban.

A ReklámInvázió szúrta ki az RTL műsorajánlójában, hogy elindult a jelentkezés a The Floor – Csak egy maradhat következő évadába. Mint írják, ugyanaz a promóció fut, mint amit 2024-ben is láthattak a nézők. Információik szerint a 3. évad csak 2027-ben kerülhet képernyőre a csatornán.

A regisztrációval kapcsolatos részletek a hivatalos honlapon találhatók.

Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbizatása

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek