A The Floor – Csak egy maradhat című vetélkedő tavaly június 2-án indult az RTL-en. A Szujó Zoltán által vezetett produkció június 30-án váratlanul átváltott ismétlésre, majd a 2024-es 1. évad epizódjait vetítette a csatorna. A műsor július 25-ig maradt képernyőn. Pár napja az RTL Magyarország váratlanul egy komolyabb műsorváltozás mellett döntött. Ennek köszönhetően napokon belül új részekkel folytatódik a The Floor – Csak egy maradhat 2. szezonja.
Május 11-től, jövő hétfőtől hétköznap esténként új részekkel jelentkezik a The Floor – Csak egy maradhat 2. etapja. A vetélkedő hétfőtől péntekig a Fókusz után, 20 órától kerül képernyőre a csatornán. Az RTL Magyarország tájékoztatása szerint az új epizódokban a nézők továbbra is találkozhatnak a műsor izgalmas fordulataival, többek között az asszociációs párbajjal, ahol a játékosok négy szót kapnak, amelyeket valaki vagy valami összeköt.

Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Szünet nélkül érkezik a TV2 Csoport egyik török sorozatának 2. évada

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában

