Június 2-án, hétfőn indult a The Floor – Csak egy maradhat című vetélkedő 2. évada. A Szujó Zoltán által vezetett produkció azóta folyamatosan képernyőn volt. Bár a múlt héten több műsor is szünetre vonult (az Ingatlanvadászok június 27-én búcsúzott el, A renitens 2. évada június 29-én ért véget), eddig úgy volt, hogy a The Floor új részekkel folytatódik. Nem így történt.

A június 30-án, azaz ma este adásba került rész viszont váratlanul ismétlés lett. Egy tavalyi epizódot, az 1. évad 6. részét sugározta az RTL, amit először 2024. május 13-án láthattak a csatorna nézői. Mivel a The Floor egyhetes blokkokból áll, így minden bizonnyal egész héten ismétlésre számíthatnak a nézők. Ez azt jelenti, hogy az Ingatlanvadászok és A renitens után a The Floortól is elbúcsúzhatunk egy időre. Így a médiavállalat az összes saját gyártású szórakoztató műsorát nyári szünetre küldte.

Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában

3 évad után véget ér a Netflix egyik népszerű krimi-thrillersorozata

Ez az 5 sorozat és film érkezik júniusban az Amazon Prime Videóra