.

Gyereke született A mi kis falunk egyik főszereplőjének

Írta: Spenger Dávid | 2020. május 17. 12:24
Lovas Rozi az RTL Klub sikersorozatában, A mi kis falunkban az első évad óta alakítja Szabó Erikát, Pajkaszeg polgármesterének titkárnőjét. A Radnóti Színház tavaly novemberben tette közzé a hírt, hogy a színésznő babát vár, ezért csak 2020 januárjáig látható a színpadon. A mi kis falunk sztárja, aki április elején titokban házasodott meg, május 14-én egészséges kisfúnak, Horváth János Misának adott életet. Az RTL Klub falus szériájának negyedik évada április 4-én ért véget, a produkció rekord hosszú etappal jelentkezett, 18 epizód került adásba belőle összesen. A mi kis falunk 5. évada biztosan érkezik, az új részek forgatása viszont csak akkor veszi kezdetét, ha az egészségügyi-helyzet ezt lehetővé teszi, ahogy arról korábban beszámoltunk.

hirdetés

További hírek

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása

Rendhagyó, új reality indul az egyik magyar csatornán

Visszatér az egyik nagyon várt magyar sorozat az RTL Klubra

Krimiben erősít az RTL


Hozzászólások