.

Megházasodott A mi kis falunk egyik főszereplőnője

Írta: Spenger Dávid | 2020. április 06. 10:12
Lovas Rozi A mi kis falunk első évada óta alakítja Szabó Erikát, Pajkaszeg polgármesterének titkárnőjét. A Radnóti Színház novemberben tette közzé a hírt, hogy a színésznő kisbabát vár, ezért csak 2020 januárjáig látható a színpadon. Az RTL produkciójának sztárja Instagramon jelentette be a hírt, hogy április 3-án megházasodott, hozzáment a dramaturgként dolgozó Horváth János Antalhoz. A mi kis falunk 4. évada szombaton ért véget, a széria rekord hosszú etappal jelentkezett, 18 epizód került adásba belőle összesen.


További hírek

Fontos változás A mi kis falunk RTL Klubos ismétlésével kapcsolatban

Észrevétlenül cserélték le A mi kis falunk egyik fontos színészét

Így támadta meg egy vadállat A mi kis falunk főszereplőit a forgatáson

Titokban két karaktert is eljátszott A mi kis falunk egyik főszereplője a sorozatban


Hozzászólások