.

Áprilisban beduplázzák az RTL Klub egyik sorozatát

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2021. március 26. 21:15
Március 11-én indult a Magnum 3. évada az RTL Klubon. Azóta csütörtök késő esténként látható a csatornán. A sorozat előző évada tavaly katasztrofális nézettséggel futott, de a mostani, A mi kis falunk ismétlésének felvezetésével közepes számokat hoz. Nemrég írtuk meg, hogy ma este búcsúzik a New Amsterdam 2. évada a tévéadón.
A kórházas sorozat sávjában jövő héten nagypénteki, ünnepi műsorrendet sugároz az RTL Magyarország, április 9-től azonban az Amsterdam helyén is a Magnum lesz látható az RTL Klubon. Így április 5-ei héttől csütörtökönként 22:15-kor és péntekenként 22:30-kor is új, 3. évados epizódot láthatnak a csatorna nézői. A krimisorozat beduplázása azonban biztosan nem fog sokáig tartani, ugyanis csak 8 héttel van lemaradva az RTL Klubos vetítés az amerikaihoz képest.


További hírek

Megvan, hol folytatja Németh Ádám, a TV2 korábbi fontos kreatív producere

A Barátok közt sztárja is versenyezni fog a Survivor új évadában

Kiderült, hogy meddig tart A mi kis falunk napi ismétlése az RTL Klubon

Rendhagyó, új műsor indul