A Mintaapák tavaly év végén búcsúzott a TV2-ről. A sorozat szűk öt hónap elteltével május 10-én tért vissza a csatornára, ahol három héten keresztül minden hétköznap 19:40-kor kerül képernyőre. A széria ugyan hétfőtől péntekig van műsoron, most kiderült, hogy a 2. évad rendhagyó módon, egy hétvégi napon fog befejeződni. A Mintaapák 2. szezonja május 29-én, szombaton 19:50-kor, dupla epizóddal ér véget. A záró rész 21:10-ig tart, ami azt jelenti, hogy a sorozat szembe megy az RTL Magyarország legnézettebb produkciójával, A mi kis falunkkal.

Ilyen lesz A Csontember, az RTL Klub napokban induló új amerikai sorozata

Először egy színésztársa miatt örült, hogy bekerült A mi kis falunkba – interjú Schmied Zoltánnal

Megismétlik az egyik RTL-es csatornán a Bátrak földjét

A Zsivány egyes újabb fontos szereplője lesz látható az új előzménysorozatban

Megint későbbre tolták a budapesti Comic Cont, de az új időpontban is lesz Trónok harcás színész

Beharangozó videó érkezett a The Witcher 2. évadához