Lakatos Márk 2018 áprilisában csatlakozott az Reggeli műsorvezetőihez. Az RTL most azonban közleményben tudatta, hogy a stylist távozik a műsorból. Lakatos Márk közel 5 év után int búcsút a produkciónak, a csatorna azonban továbbra is számít rá, mint visszatérő, mindig szívesen látott vendég.

hirdetés

A médiavállalat a közleményben azt is elárulta, hogy a műsor hosszabb távú stratégiájának része, hogy új arcoknak, az eddigiektől eltérő nézőpontoknak és műsorvezetőknek adjon teret és lehetőséget. Korábban már bejelentették, hogy két új házigazdája is lesz a Reggelinek. Szabados Ágnes 8 és fél évet követően hagyta ott az RTL Híradót, és csatlakozott a Reggelihez. Nem sokkal később pedig az is kiderült, hogy a produkció csapata az Éjjel-Nappal Budapest című sorozat egyik alapemberével és A Konyhafőnök VIP egykori versenyzőjével, Tihanyi Péterrel is bővült. Őket november elejétől már láthatják a nézők.

hirdetés

Eddig sose látott, új szabályt vezettek be a Sztárban sztár leszek idei évadában

Napokon belül véget ér A mi kis falunk RTL-es ismétlése

Az Alkotmánybírósághoz fordult A mi kis falunkba engedély nélkül bevágott pilisszentléleki férfi

Folyamatosan kerülnek fel a SkyShowtime-ra a Star Trek sorozatok, ma újabb bővülés történt

Kiderült, hogy mikor érkezik Sofia Vergara vadonatúj minisorozata a Netflixre

37. heti nézettség - Egyre sikeresebb a Sztárban sztár leszek