A Mellékhatás 1. szezonja 2020. április 4-én indult és június 6-án ért véget az RTL Klubon. Nem sokkal az 1. évad befejezése után a médiavállalat bejelentette, hogy a sorozat folytatódni fog. A széria 2. szezonjának forgatását 2021 júliusában kezdték el, és eredetileg 2022-ben jelent volna meg. Tavaly októberben azonban kiderült, hogy a folytatás csak 2023-ban érkezik, és nem az RTL-en, hanem az RTL új streaming szolgáltatóján, az RTL+-on lesz majd elérhető.
Azóta nagy volt a csend a produkció körül, hétfőn azonban megjelent a folytatás első előzetese. Ebből kiderül, hogy több új színész is csatlakozik a 2. évadhoz. A friss etapban többek közt látható lesz Anger Zsolt (Aranyélet, A király), Balsai Móni (Válótársak, Liza, a rókatündér), Scherer Péter (Apatigris, Válótársak) és Kovács Tamás (Korhatáros szerelem, Don Juan kopaszodik) is. Arról azonban egyelőre nincs információ, hogy mikor érkezhet a 2. szezon.

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

