.

Rövid ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának 13. részéhez

Írta: RaulReal | 2020. február 27. 16:30
A mi kis falunk január 11-én tért vissza az RTL Klubra, a sorozat azóta minden szombat este, a megszokott 20 órás időpontban jelentkezik. Laci és Ildikó esküvője, Stoki bénázása a trafipaxszal, egy jósnő felbukkanása és múlt héten néhány UFO is izgalomban tartotta az elmúlt hetekben a pajkaszegieket. A produkció szereplői, miután túltették magukat a gabonakörök rejtélyén, ezen a héten ismét vicces szituációkra készülhetnek. Ezúttal Zsolt kerül a szokásosnál is nagyobb slamasztikába. A mi kis falunk új epizódjának rövid ajánlója alább tekinthető meg!

hirdetés

További hírek

Józanságot kérnek A mi kis falunk színészei a rajongóktól (videó)

Két rövid ajánló is érkezett A mi kis falunk 4. évadzáró epizódjához

Mostantól minden hétvégén Star Wars filmeket sugároz az egyik magyar csatorna

Régóta várt, különleges magyar sorozat indulHozzászólások