.

Rövid ajánló érkezett A mi kis falunk 4. évadának 13. részéhez

Írta: Spenger Dávid | 2020. február 27. 16:30
A mi kis falunk január 11-én tért vissza az RTL Klubra, a sorozat azóta minden szombat este, a megszokott 20 órás időpontban jelentkezik. Laci és Ildikó esküvője, Stoki bénázása a trafipaxszal, egy jósnő felbukkanása és múlt héten néhány UFO is izgalomban tartotta az elmúlt hetekben a pajkaszegieket. A produkció szereplői, miután túltették magukat a gabonakörök rejtélyén, ezen a héten ismét vicces szituációkra készülhetnek. Ezúttal Zsolt kerül a szokásosnál is nagyobb slamasztikába. A mi kis falunk új epizódjának rövid ajánlója alább tekinthető meg!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások