.

Ők nyerték idén a Televíziós Újságírók Díját, A mi kis falunk lett a legjobb sorozat

Írta: SorozatWiki | 2020. szeptember 10. 21:37
Tizenkét kategóriában hirdettek nyertest a Televíziós Újságírók Díján szeptember 10-én este, egy ünnepélyes díjátadó keretein belül. A gálát eredetileg márciusban tartották volna meg, a koronavírus-járvány miatt azonban, a résztvevők biztonsága miatt későbbre halasztották a rendezvényt. A 24.hu, a Hír7, az Index-Comment:Com, a Kreatív, a Marketing&Media, a Media1, a Médiapiac, az Origo, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a TVR-hét szakújságíróiból álló grémium díjazta a tavalyi év legkiemelkedőbb televíziós teljesítményeit és személyiségeit. A gálát immár hetedik alkalommal rendezték meg, a díjakat az elismerést alapító szakmédiumok munkatársai adták át.
2019 legjobb sorozata A mi kis falunk lett, a szakmai újságírók a pajkaszegiek hétköznapjait bemutató produkció 3. szezonját díjazták. Több, ugyancsak az RTL Klubon látható műsor is duplázott, az X-Faktor lett a legjobb nagyszabású showműsor, míg ByeAlexet a legjobb zsűritagnak választották. A Tanár stábja is két elismerésnek örülhetett, a legjobb színész a Vasvári Szilárdot alakító Nagy Ervin lett, míg a sorozat iskolaigazgatóját játszó Anger Zsolt a legjobb mellékszereplő kategóriában győzött. A TV2 a műsorvezetői kategóriákban tarolt, Ördög Nórát választották a legjobb női műsorvezetőnek, míg Till Attila a legjobb férfi műsorvezető lett. 2020-ban a Televíziós Újságírók Díját a következő televíziós produkciók, illetve személyiségek kapták: Legjobb nagyszabású showműsor X-Faktor (RTL Klub) Legjobb vetélkedő Exatlon Hungary (TV2) Legjobb reality Cápák között (RTL Klub) Legjobb gasztro reality Gasztroangyal (Duna) Legjobb talkshow Lakástalkshow (Sony Max) Legjobb zsűritag ByeAlex (RTL Klub - X-Faktor) Legjobb női műsorvezető Ördög Nóra (TV2) Legjobb férfi műsorvezető Till Attila (TV2) Legjobb sorozat A mi kis falunk (RTL Klub) Legjobb színésznő Balsai Móni (RTL Klub - Alvilág) Legjobb színész Nagy Ervin (RTL Klub - A Tanár) Legjobb mellékszereplő Anger Zsolt (RTL Klub - A Tanár)

Advertisement
hirdetés

További hírek

Mégsem október elején jön a TV2 új, nagy táncos műsora

Az X-Faktorból érkezik az Álarcos énekes 4. adásának vendégnyomozója

Már most, a tévés premier előtt megnézhető a Drága örökösök évadnyitó epizódja

Ma este új évaddal folytatódik a legnézettebb magyar sorozat


Hozzászólások