.

Megjött A mi kis falunk 5. évadának első előzetese

Írta: SorozatWiki | 2020. szeptember 12. 22:08
Az RTL Magyarország augusztus elején tette közzé, hogy milyen műsorokkal készül az őszre, amelyek között a pajkaszegiekről szóló sorozat is szerepelt. Egy hónappal később a produkció egyik főszereplője, a Gyurit alakító Lengyel Tamás egy humoros videóban jelentette be, hogy A mi kis falunk szeptember 19-től, minden szombaton 20:00-kor lesz látható az RTL Klubon. A történet Erika terhességi tesztjének kérdésével ért véget, és az új részek első rendes előzetese is ezzel foglalkozik. A faluban beindul a pletyka-gépezet, mindenki azt találgatja, hogy ki lehet a lakosok közül várandós. Eközben folytatódik Viki, Zsolt és Nelli szerelmi háromszöge, Laci és Ildikó válása nem várt akadályba ütközik, és még egy titokzatos nő is felbukkan Pajkaszegen.


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások