.

Jó hír A mi kis falunk nézőinek

Írta: AJ | 2018. május 24. 14:16
2017 februárjában debütált az RTL Klubon a Válótársak után a tévéadó második, saját gyártású fikciós sorozata, A mi kis falunk, melynek második évada új napon, szombaton, és új időpontban volt látható. Az új részek taroltak és megdöntötték az első évad nézettségi rekordjait. Ennek tükrében nem meglepő, hogy az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese és programigazgatója, Kolosi Péter nemrég bejelentette, elkészítik A mi kis falunk harmadik évadát.
Arról azonban nem árult el részleteket, hogy ismét nyolc részből áll-e majd a szezon és mikor kerül képernyőre. Tegnap azonban az egyik színésznő, az Erikát alakító Lovas Rozi egy képet osztott meg Facebook oldalán, melyen a széria egyik ikonikus helyszíne, a Pajkaszegi Kultúrház előtt látható. Lovas Rozi a sorozatban nyújtott alakításáért idén elnyerte a Televíziós Újságírók Díján a legjobb színésznőnek járó díjat. (Fotó: Televíziós Újságírók Díja)


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások