.

Hamarosan jön A mi kis falunk alkotóinak új vígjátéksorozata (videó)

Írta: RaulReal | 2019. augusztus 05. 23:10
Május közepén a SorozatWiki elsőként számolt be arról, hogy Jófiúk címmel új rendőrös vígjátéksorozat érkezhet az RTL Klubra, értesülésünk pedig mostanra biztossá vált. A várhatóan idén ősszel debütáló, heti széria a spanyol Balfék körzet (Los hombres de Paco) magyar adaptációja, melyért A mi kis falunk készítői felelnek. A főszerepekben Mihályfi Balázs (Jóban Rosszban), Hevér Gábor és Király Dániel láthatóak. A sorozat egy csapat idétlen, degenerált rendőrről szól, akik több bajt okoznak, mint amennyit megoldanak. Az eredeti verzióban a főszerepben egy idétlen rendőrfőnök és az ő két bal keze, két igazi lúzer zsaru áll, akik egy szembejövő kutyától is megijednek. Alább megtekinthető a Jófiúk két első, rövid ajánlója!

hirdetés

További hírek

Fontos változás a TV2-n az Áll az alkuval kapcsolatban

Új mexikói telenovella indul a TV2-n

Itt az RTL Klub új magyar sorozata, a Jófiúk első hosszabb előzetese

Bejelentette távozását a Reggeli egyik műsorvezetőjeHozzászólások