A Trónok harca 8. évada rengeteg kritikát kapott, és habár a 71. Emmy-díjátadón a produkció elhozta a Legjobb drámasorozatnak járó elismerést, a rajongók többsége keserű szájízzel kapcsolta ki a tévét a sorozatzáró megtekintése után. A tűz és jég dala regények szerzője, George R. R. Martin eddig nem nyilatkozott arról, hogy mit gondolt az utolsó évadról, most viszont mikrofon elé állt és nem csak az HBO-t, de a széria alkotóit, David Benioffot és D. B. Weisst is kiosztotta.

“Emellett nagyon felháborított, hogy a stúdió és az HBO is beleszólt a szériába, ami legfőképp a Trónok harca történetmesélése szempontjából volt káros. Bizonyos karakterek csak azért szerepeltek sokat a végjátékban és kerültek a történések középpontjába, mert a csatorna felmérései szerint a nézők szerették őket…” – tette hozzá dühösen a 71 éves művész.

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra
