.

Eldőlt, mi lesz a sorsa A mi kis falunknak

Írta: AJ | 2017. március 29. 11:32
Február 2-án indult el az RTL Klub képernyőjén a Válótársak fináléját követő héten a tévéadó újabb hazai gyártású sorozata, A mi kis falunk. A szlovák alapokon nyugvó komédiasorozat már az első epizódjával letarolta a nézettségi toplistákat és a nyolc részes évad alatt végig az első helyen, vagy annak közelében állt. A sorozat többször is olyan nézőszámot és közönségarányt hozott csütörtök esténként, amelyre az elmúlt időben a hétvégi élő showműsorok se nagyon voltak képesek. Ezek ismeretében nem volt kérdés, hogy folytatódnia kell a szériának. Ma pedig bejelentették, hogy 2018 tavaszán érkezik A mi kis falunk második évada az RTL Klubra. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Így támadta meg egy vadállat A mi kis falunk főszereplőit a forgatáson

Titokban két karaktert is eljátszott A mi kis falunk egyik főszereplője a sorozatban

1 év után újra napi mi kis falunk ismétlés lesz esténként az RTL Klubon

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 3. évadra? - 3. rész


Hozzászólások