.

A Válótársak után újabb magyar sorozatot rendelt be az RTL Klub

Írta: KTL | 2016. szeptember 16. 22:48
Sok év után tavaly újra gyártott heti sorozatot az RTL Klub. A Válótársak hatalmas siker lett, így még idén ősszel jön a 2. évada. Ezen kívül a csatorna most bejelentette, hogy még egy szériát rendelt be. A mi kis falunk forgatása már javában zajlik és jövőre kerül képernyőre. Részletek az RTL Klub közleményében: Az RTL Klubon csatornaátlag feletti teljesítménnyel futott tavaly ősszel a Válótársak című filmsorozat, melynek új évada hamarosan már látható is lesz a piacvezető kereskedelmi csatornán. A csatorna tervei beváltak, a nézők hamar megszerették a három válófélben lévő férfi kalandjait. Nem volt kérdés, hogy az RTL Klub bővíteni fogja a hazai gyártású és fejlesztésű sorozatainak palettáját. Így jöhetett létre A mi kis falunk című filmsorozat. A sorozat rendezője Kapitány Iván, akinek az Üvegtigris filmeket köszönhetjük és nem mellesleg a Válótársak második évadának produceri feladatait is ő látta el. Az operatőri munkákért pedig B. Marton Frigyes, míg a gyártásért a sorozatok fejlesztésében élen járó, Hámori Barbara vezette ContentLAB and Factory felel.
A főszerepekben csupa kiváló színész lesz látható. Csuja Imre polgármester, Reviczky Gábor állatorvost, Lengyel Tamás fociedzőt, Szabó Győző rendőrt, Bánki Gergő polgármester-jelöltet, míg Udvaros Dorottya az ő anyját alakítja majd, de Lovas Rozit és Bata Évát is központi szerepekben láthatják majd jövőre a nézők. A sorozat egy kis falu mulatságos hétköznapjait mutatja be olyan karakterek segítségével, akikkel csak és kizárólag itt találkozhatunk: egy ügyeskedő polgármester és kultúrharcos asszisztense, egy testépítő pap, egy szexi kocsmáros, egy féleszű rendőr, egy rezignált körzeti orvos és egy playboy foci edző. A vidéki környezet és a számtalan külső felvétel olyan keretbe helyezi a sorozatot, mely garantálja majd a felhőtlen szórakozást és a tökéletes kikapcsolódást. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások