.

A mi kis falunk maratont tart az egyik magyar csatorna

Írta: RaulReal | 2019. október 22. 13:40
Október 5-én szünetre ment az X-Faktor miatt A mi kis falunk 4. évada, mely rendkívül jó nézettséggel futott ősszel az RTL Klubon. Habár folyamatosan mentek ismétlések a szériából, olyan nem fordult elő, hogy egy napon tömbösítve vetítettek volna egész évadokat. A rajongóknak tehát jó hír, hogy A mi kis falunk maraton jön a Coolra. Október 23-án a nemzeti ünnep második felében a pajkaszegiekről szóló produkció veszi át a főszerepet a magyar csatornán. Délután 13:00-tól este 21:00-ig leadják a produkció teljes, 8 részes első szezonját, ami remek lehetőséget ad az újranézésre.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások