.

A mi kis falunk egyik fontos karaktere egy másik RTL Klubos sorozatban is feltűnt

Írta: Spenger Dávid | 2020. június 04. 15:29
A koronavírus-járvány miatt kialakult kényszerhelyzetben az RTL Klub április 19-én mutatta be első fikciós karanténsorozatát, a Segítség! Itthon vagyok!-ot. A produkció jó nézettséggel debütált, de a harmadik résztől 10 százalék alatt teljesített. A hetedik és egyben évadzáró epizódban került sor Ági (Kovács Panka) és Robi (Fehér Tibor) online esküvőjére, a ceremóniát valószínűleg egy népszerű pajkaszegi vezette le. A Segítség! Itthon vagyok!-ban Rádi János bukkanhatott fel, akit a szereplők úgy emlegettek, mint a pap, akinek saját temploma sincs. Az atya egy érdekes utalást is tehetett az RTL Klub falus sorozatára, amikor a vendégeknek azt mondta, hogy ismerősek számára. A videó a vendégszereplésről alább megtekinthető!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások