A mi kis falunk az eddigi legnépszerűbb magyar széria, melyből már 8 évad képernyőre került az RTL-en. A Pajkaszeg lakóinak életét bemutató sorozat legutóbbi, 19 epizódból álló szezonja szeptember 16-án indult, majd egy hosszabb szünetet és egy különkiadást követően március 30-án fejeződött be a csatornán.

hirdetés

A Fókusz csütörtöki adásából kiderült, hogy a napokban elkezdődött A mi kis falunk 9. és a 10. évadának forgatása – vette észre a SorozatWiki. Ez azt jelenti, hogy a produkció annyira sikeres, hogy ezek szerint az RTL nem csak egy, hanem két szezont is berendelt belőle. Így 2026-ig még biztosan képernyőn lesz A mi kis falunk. A két etap felvétele a jól ismert pilisi környezetben zajlik. Arról egyelőre nincs információ, hogy a következő évad mikor lesz majd látható az RTL-en.

 

hirdetés

A Barátok közt korábbi szépsége a Pokoli rokonok egyik főszereplője lesz

Hatalmas kedvezménnyel vehető igénybe a SkyShowtime reklámmentes csomagja

Megjelent az Emily Párizsban 4. évadának első előzetese

Itt a Sárkányok háza 2. évadának 7. epizódjának előzetese

Elhunyt Csányi János, a Szomszédok sztárja

Simán lement az RTL+-on a szexuális zaklatás felvétele - ezt tudni eddig a VV botrányról