Az előző hónap közepén robbant a hír, hogy minden várakozásnál előbb, már július 25-én debütál a Keresztanyu 4. évada. Pár nappal később kiderült, hogy 4. lesz a sorozat utolsó szezonja, így minden bizonnyal még idén véget ér az RTL Magyarország népszerű napi produkciója. Múlt hétfőn a széria új évada el is indult az RTL Klubon és azóta minden hétköznap este látható.

hirdetés

Most azonban egész más hírünk vank. Több színész is arról posztolt az Instagram oldalán, hogy véget értek a Keresztanyu felvételei. Ezekből kiderül, hogy vasárnap volt az utolsó forgatási nap, melyen könnyes búcsút vett egymástól a színészek és a stáb. Mivel azonban a produkciót gyártó Scripted Productions jóval az adásba kerülés előtt szokta felvenni az epizódokat, így minden bizonnyal a Keresztanyu még hónapokig látható lesz az RTL klubon. Íme Gömöri András Máté (Zozó) és Józan László (Igor) búcsúja:

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Józan László (@jozan_laszlo) által megosztott bejegyzés

hirdetés

Eddig sose látott, új szabályt vezettek be a Sztárban sztár leszek idei évadában

Napokon belül véget ér A mi kis falunk RTL-es ismétlése

Az Alkotmánybírósághoz fordult A mi kis falunkba engedély nélkül bevágott pilisszentléleki férfi

Folyamatosan kerülnek fel a SkyShowtime-ra a Star Trek sorozatok, ma újabb bővülés történt

Kiderült, hogy mikor érkezik Sofia Vergara vadonatúj minisorozata a Netflixre

37. heti nézettség - Egyre sikeresebb a Sztárban sztár leszek