Írta: SorozatWiki | 2021. február 02. 21:09
November 1-jén
debütált az Életünk története, mely vasárnap esténként az Álarcos énekes után került képernyőre. Friderikusz Sándor ezzel a talkshow-val tért vissza az RTL Klubra. A műsor azonban végig nagyon rosszul teljesített, csak az évadzáró, komoly ellenfél nélkül sugárzott adása hozott közepesen. Az első évadból 6 epizód készült.

A rossz eredmények ellenére az RTL Magyarország folytatja az Életünk történetét -
tudta meg a Media1. Friderikusz Sándor műsora tavasszal tér vissza a 2. évadával az RTL Klubra. A hírportál információit a tévétársaság is megerősítette, azt azonban nem árulta el, hogy a folytatás hány epizóddal érkezhet.
A SorozatWiki már
decemberben feltételezte a produkció folytatását, ugyanis ritka a tévézésben hogy egy új műsorból csak 6 epizódot vesznek fel. Ha pedig az őszi premier előtt valóban több adást rögzítettek, mint amennyit leadtak, akkor rögtön értelmet nyerne, hogy miért folytatja az RTL Magyarország a legnagyobb őszi kudarcát.