A Melissa, a Zöld Völgy lánya (Yesil Vadi’nin Kizi) című török drámasorozat 2023-ban mutatkozott be Törökországban. Hazánkban 2024. június 24-én debütált a Dunán, a vetítés pedig idén január 27-én ért véget a csatornán. A széria Lucy M. Montgomery regénye, az Anne a Zöld Oromból alapján készült, a főszereplőt pedig Beren Gökyildiz (Az én lányom, Anya) alakította. Most kiderült, hogy a hazai nézők mikor számíthatnak a 2. évadra.

A Melissa, a Zöld Völgy lánya 2. szezonja szeptember 17-én, szerdán debütál a Dunán. A produkció új epizódjai minden hétköznap 13 órakor lesznek láthatók a tévéadón.

A sorozat középpontjában Melissa, a cserfes kis árvalány áll, aki a 21. századi Karakirazban él. Melissa soha nem ismerte a családját, ezért minden álma, hogy szerető otthonra leljen. A sors azonban egy kíméletlen házaspárt rendelt neki, akik nem bánnak jól vele, és ennek a jólelkű Metin is szemtanúja lesz. Úgy dönt, hogy hazaviszi a lányt Zöld Völgybe. A 2. évad első epizódjában Melissa története folytatódik: Metin egy lövöldözésben megsérül, kómába esik. Miután Metin felébred, a kislánnyal együtt gyámsági tárgyalás vár rájuk. A bírónő úgy ítéli meg, hogy egy egyedülálló férfi nem képes ellátni egy kamaszlányt, ezért feltételhez köti az elhelyezést. Metinnek házasodnia kellene, de nincs kivel. Hazaérkezése után meglepődik, mivel egy ismeretlen nő költözött a Zöld Völgybe.

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia