November 17-én, szombaton este lesz az idei, immáron nyolcadik X-Faktor első élő show-ja. A napokban érkezett a hír, hogy az egyik döntős versenyző, Nagy Krisztián, aki már tavaly is bejutott a műsor élő szakaszába, idén is az utolsó pillanatban adta fel a versenyt. 12 helyett így tizenegyen versenyeznek idén a tehetségkutató döntő adásaiban. A 2018-as X-Faktor élő show-ival kapcsolatban azonban nem ez volt az egyetlen meglepő bejelentés. A készítők ugyanis erre a szezonra csavartak egyet a szabályokon.

A Tábor adásokból jól ismert székeket áthozzák az élő adásokba. Hat helyett ezúttal azonban csak négy szék kap helyet a színpadon, ezekre a mentorok ültetik le a versenyzőket, akiket menet közben akár fel is állíthatnak. Azok jutnak biztosan tovább a következő élő show-ba, akik az adás végén is ülve maradnak. Azok közül, akik nem kaptak széket, négy versenyzőt a nézők juttatnak tovább a következő heti fordulóba, így nyolcan folytatják a műsort. A többi mentorált számára pedig már rögtön az első adásban véget ér a X-Faktor.

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra

A Netflix 1 évad után elkaszálta a Stranger Things alkotóinak új sorozatát