A Sztárban sztár idei évada augusztus 30-án indult a TV2-n. A műsor azóta is vasárnap esténként jelentkezett a csatornán és bár a legtöbbször kikapott az Álarcos énekestől, így is nagy sikernek számít. Múlt héten Curtis kizárása után megalakult a döntő mezőnye, ahova Tóth Andi, Szabó Ádám és Vastag Csaba került be. A rekordhosszú, 11 adásból álló évada ma este ért véget és végül a 2020-as Sztárban sztárt Szabó Ádám nyerte.


Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában

3 évad után véget ér a Netflix egyik népszerű krimi-thrillersorozata
