A mi kis falunk 5. szezonja szeptember 19-én debütált az RTL Klubon. A premier a szokottnál pár héttel később volt, mivel a koronavírus miatt csak júniusban tudták elkezdeni a forgatásokat. Az RTL Magyarország csak úgy, mint az elmúlt években, az őszi időszakban most is 5 részt tűzött belőle képernyőre, majd október 17-én szünetre küldte a produkciót.

Bő 5 hónapot követően, március 20-án tértek vissza Pajkaszeg lakói a képernyőre. A sorozat azóta is minden héten a legnézettebb műsor. A széria vetítése jelenleg a 16. epizódnál tart. Eddig nem lehetett tudni, hogy mikor ér véget évad. Most kiderült, hogy A mi kis falunk 5. szezonjának befejező része jövő hét szombaton, június 12-én 20 órakor lesz látható az RTL Klubon. A jelenlegi etap 18 epizódból fog állni, ami azt jelenti, hogy 2 év után megáll az a folyamat, hogy a széria minden évben egyre több részes.

Bejelentették a Dancing with the Stars 3. évadának versenyzőit és új zsűrijét

Premierözön: 18 film kerül fel augusztusban a Netflixre

Autóbalesetben elhunyt a Magnum sztárja

Vadonatúj előzetest kapott a Sztárban sztár leszek 3. évada

Keanu Reeves lesz a főszereplője Scorsese és DiCaprio vadonatúj sorozatának

Vadonatúj és legendás filmek – ezeket ajánljuk nyárra az HBO Max kinálatából (x)