A mi kis falunk 5. szezonja szeptember 19-én debütált az RTL Klubon. A premier a szokottnál pár héttel később volt, mivel a koronavírus miatt csak júniusban tudták elkezdeni a forgatásokat. Az RTL Magyarország csak úgy, mint az elmúlt években, az őszi időszakban most is 5 részt tűzött belőle képernyőre, majd október 17-én szünetre küldte a produkciót.

Bő 5 hónapot követően, március 20-án tértek vissza Pajkaszeg lakói a képernyőre. A sorozat azóta is minden héten a legnézettebb műsor. A széria vetítése jelenleg a 16. epizódnál tart. Eddig nem lehetett tudni, hogy mikor ér véget évad. Most kiderült, hogy A mi kis falunk 5. szezonjának befejező része jövő hét szombaton, június 12-én 20 órakor lesz látható az RTL Klubon. A jelenlegi etap 18 epizódból fog állni, ami azt jelenti, hogy 2 év után megáll az a folyamat, hogy a széria minden évben egyre több részes.

Hatalmas bejelentéseket tett és számos előzetest adott ki a Netflix

Megjelent a Vikingek: Valhalla első előzetese

Nagy bejelentések, több jelenetvideó és új előzetes érkezett a The Witcherről

Izgalmas jelenetvideót tett közzé a Netflix A nagy pénzrablás folytatásából

Itt vannak az első képsorok a Bridgerton család 2. évadából

Megjelent a Stranger Things 4. évadának legújabb előzetese