.

Megérkezett az első előzetes A mi kis falunk készítőinek új TV2-es sorozatához

Írta: Spenger Dávid | 2020. november 24. 16:08
A TV2 Média Csoport augusztusban jelentette be, hogy a Mintaapák után Doktor Balaton címmel új, teljes egészében magyar fejlesztésű napi sorozatot indítanak. A széria egy balatonfelvidéki településen játszódik, ahova egy új háziorvos, Dr. Balla-Tóth András érkezik. A doktor természetesen felrázza a helyiek hétköznapjait, akit a gyógyszerlobbival folytatott küzdelme kényszeríti egy kis vidéki kitérőre. A TV2 újdonságát a Contentlab & Factory gyártja, így A mi kis falunk több készítője is dolgozik a produkción.
A Doktor Balaton első előzetesét nemrég tették közzé, melyben a főbb szerepeket többek között olyan színészek alakítják, mint Bodrogi Gyula, Voith Ági, Gula Péter, Hirtling István, Pálfi Katalin és Sárközi Nagy Ilona. A dramedy főszereplője az a Mészáros András lesz, akit a mozinézők a Kojot című filmben is láthattak. A szériát a TV2 Média Csoport a "magyar Dallasként" emlegeti: míg az amerikai sorozatban az olaj állt az események középpontjában, itt az egyedülálló és hatásos gyógyvíz miatt alakulnak ki bonyodalmak. A Doktor Balatonra már nem kell sokat várniuk a nézőknek, melynek első előzetese alább megtekinthető.


További hírek

Kiderült, hogy lesz-e idén Surivor VIP az RTL Klubon

A Föld lett az új Westworld, elindult az új, magyar sci-fi sorozat

Új tévécsatornát és új napi realityt indítanak Hajdú Péterék

Műsorváltozás lesz jövő héten az RTL Klubon


Hozzászólások